O nás

celý tým bez cepic pro Chef club

Závěrem roku 2012 vstoupil na český gastronomický trh Chef Club a přinesl spolu s moderním pohledem na profesionální gastronomii také prémiovou řadu výrobků, které si rychle našly oblibu a uplatnění všude tam, kde má své pevné místo kvalita.

Rieber and Son, od roku 1839 mezinárodně uznávaný partner světových kuchařů, se založením Chef Clubu stal nositelem moderních kulinářských trendů, které se opírají o  mezinárodně ceněnou skandinávskou kvalitu a dokonalou znalost domácích gastronomických tradic.

V úzké spolupráci s domácí expertní skupinou uznávaných kuchařů v čele s Janem Pýchou,  Martinem Buškem, Lukášem Limprechtem a Romanem Sejvalem i členkou reprezentačního týmu cukrářů ČR Silvií Sulanskou  jsme připravili prémiovou řadu produktů a surovin určených především pro oblast střední a vyšší gastronomie a provozy, které se zaměřují na kvalitní domácí kuchyni nebo etnické a mezinárodní speciality.

Značka Chef Club přináší nové inspirace a kulinářské zážitky
Sledování nových gastronomických trendů, pečlivý výběr kvalitních čerstvých surovin z vybraných pěstitelských oblastí a jejich šetrné tradiční zpracování, uchování přírodních chutí, konzervace bez použití glutamanů, vyvážený podíl krystalické mořské soli…, to jsou základní stavební kameny moderních produktů, které podpoří nejen originalitu vašich receptur a kreativitu jídel, ale také nízkou spotřebu energií a značnou úsporu času.

Tak se k vám prostřednictvím značky Chef Club dostává mimo jiné i čerstvá chuť bylin naložených v kvalitním oleji, produkty z nejlepších zralých rajčat bez barviv a ochucovadel, gurmánské balzamikové octy z italské Modeny i extra panenský olivový olej D.O.P. V kategorii luxusních omáček a polévkových krémů v pastě se můžete spolehnout na poctivý základ a kreativitu receptur, stejně jako při použití nových kořenicích směsí s vysokým podílem vybraného koření a vyváženým obsahem krystalické mořské soli. Tradici v chuti a rychlost v základní přípravě vám umožní skvěle rozpustné pastové jíšky, zatím co v moderním duchu můžete vyjádřit svou kreativitu při servírování pomocí trendových zeleninových chipsů. Nově se můžete spolehnout i na tradiční a oblíbené výrobky určené pro rozšíření nabídky vaší sladké kuchyně.

S výrobky Chef Club se vám dostává prostředek k dosažení nejvyšších kulinářských cílů
Kreativní kombinace jednotlivých produktů s vybranými surovinami vám díky úspoře času pomohou získat rozhodující náskok pro nové inspirativní podněty k vaší každodenní zodpovědné práci.
Připojte se i vy ke klubu šéfkuchařů a s výrobky Chef Club objevujte nové horizonty gastronomie.

oq16xf7y